Пятница, 20 Сентябрь 2013 08:41

Про центр

Центр надання адміністративних послуг у м. Білгороді - Дністровському – це постійно діючий робочий орган Білгород-Дністровської міської ради, що функціонує за принципами "організаційної єдності" та "єдиного вікна" при організації надання адміністративних послуг через адміністраторів шляхом їх взаємодії з суб’єктами надання дозвільно-адміністративних послуг.

Метою функціонування ЦНАП є забезпечення зручності та оперативності отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень. Для реалізації зазначеної мети ЦНАП здійснює такі основні завдання: - організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; - спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; - забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

До складу учасників Центру входять: - виконавчі органи Білгород-Дністровської міської ради; - структурні підрозділи Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, уповноважені органів виконавчої влади, які здійснюють консультування в ЦНАП згідно з графіком.

Режим роботи ЦНАП:
понеділок - п’ятниця з 08-00 год. до 17-00
без перерви на обід, в тому числі
з 8:30 год. до 15:30 год. - прийом суб’єктів звернень
з 15:30 год. до 17:00 год. - робота з документами та взаємодія з адміністративними органами по прийому-передачі адміністративних справ та результатів їх розгляду

субота, неділя - вихідні дні