Відтепер відомості з Держгеокадастру мешканці можуть замовити і отримати в ЦНАП у м. Білгороді-Дністровському.

В  Центрі надання адміністративних послуг у м. Білгороді-Дністровському  є можливість отримати адміністративну послугу – відомості з державного земельного кадастру у формі витягу.

Ця послуга у ЦНАП значно спрощує процес отримання такого документу.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Заява та документи, що додаються до неї, подаються особисто адміністратору ЦНАП, який після перевірки повноважень особи – суб’єкта звернення на отримання адміністративної послуги приймає рішення, щодо можливості реєстрації заяви.

Заявником може виступати власник або користувач земельної ділянки або уповноважена ним особа за дорученням.
 У разі звернення фізичної особи заява повинна містити підпис суб’єкта звернення. У разі звернення юридичної особи заява повинна містити підпис уповноваженої особи суб’єкта звернення, а також печатку суб’єкта звернення.
  Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку.

Способи отримання відповіді (результату):
Витяг з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру отримується особисто суб’єктом звернення у адміністратора ЦНАП за наявності документа, що підтверджує особу (для уповноваженої особи додатково – довіреність).

Реквізити для перерахування коштів:

Одержувач  :    УДКСУ у Білгород-Дністровському районі Одеської області

Р/рахунок                    33212879727011

банк :        ГУ ДКСУ  в  Одеській  області

МФО:                 828011

ЄДРПОУ :       37894104

Платник : П.І.Б./ Юридична особа

код бюджетної класифікації     22012500

Розмір плати ( грн.)

Найменування платної адміністративної послуги

1. Видача витягу з ДЗК про земельну ділянку

м .  Білгород-Дністровський