Інформація щодо реєстрації місця проживання!

Шановні мешканці м. Білгорода-Дністровського

та Білгород-Дністровського району!

З 04 квітня 2016 року на виконання Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»  Державна міграційна служба припиняє надання адміністративних послуг - «Реєстрація місця проживання/перебування особи»  та «Зняття з реєстрації місця проживання особи».

За отриманням вище вказаних адміністративних  послуг  Ви повинні звертатися до відповідних міської, сільських та селищних  рад.

В Центрі надання адміністративних послуг у м. Білгороді- Дністровському за адресою: вул.  Єврейська, 21  приймаються  документи для надання цих послуг  для мешканців м. Білгорода-Дністровського.

Последнее изменение Пятница, 06 Май 2016 11:08