Пятница, 25 Октябрь 2013 11:44

Графік консультацій

Графік участі

уповноважених виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради

та Білгород-Дністровської райдержадміністрації в роботі Центру надання адміністративних послуг

 

Назва виконавчого органу міської ради

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

 

ПІБ

уповноваженого

1

Управління комунальної власності з питань земельних питань міської ради

 

 

 

з 9.00 до 13.00

 

-

 

-

 

з 10.00 до 13.00

 

-

 

 

-

 

 

 

Серкова

Галина Володимирівна

 

2

Управління комунальної власності з питань управління об’єктів нерухомості міської ради

 

 

 

з 9.00 до 13.00

 

-

 

-

 

 

з 10.00 до 13.00

 

-

 

-

 

 

Скалозуб

Олександр Васильович

3

Управління містобудування та архітектури міської ради

 

-

 

з 10. 00 до

12.00

 

-

 

з 14.00 до 17.00

 

-

 

-

 

Сучков

Іван Кирилович

4

Управління житлово- комунального господарства

 

-

-

з 14.00

до 17.00

-

-

-

 

Жбанкова

Лариса Миколаївна

5

Служба у справах дітей

з 09.00 до 12.00

-

 

-

 

 

з 09.00 до 12.00

 

 

 

 

 

 

з 9.00 до12.00

 

-

Бабич

Тетяна Володимирівна

 

Рахнянська

Світлана Аркадіївна

 

Заєвлошина

Наталія Михайлівна

 

 

 

6

Відділ у справах сімї та молоді міської ради

 

 

 

-

з 09.00 до 11.00

 

-

 

-

 

-

 

-

Бойчук

Олена Олександрівна

7

Сектор трудового архіву архівного відділу міської ради

 

 

-

 

-

з 09.00 до 11.00

 

-

 

-

 

-

Романенко

Анатолій Валентинович

8

Відділ освіти міської ради

 

-

-

-

-

з09.00до11.00

-

Римська

Тетяна Григорівна

9

МЦ «Благоустрій»

-

з 10.00

до 12.00

-

-

 

 

з14.00 до 16.00

-

Мунжиу Ірина Сергіївна

 

Трушкіна

Ольга Сергіївна

 

10

Сектор з питань споживчого ринку та сфери послуг управління економічного розвитку

 

 

з14.00 до 16.00

 

-

 

-

 

-

 

 

-

 

-

 

Радоуцький

Сергій Клавдійович

11

Управілння соціального захисту населення Білгород-Дністровської РДА

 

-

 

-

 

-

 

з 10-00 до

13-00

 

-

 

з 13-00

до

15-00

 

Волосатова

Наталія Василівна

 

 

12

Управління агропромислового розвитку Білгород-Дністровської РДА

 

 

-

 

-

 

-

 

з 10-00 до

13-00

 

-

 

з 13-00

до

15-00

Пересипко

Світлана

Олександрівна